چگونه اکانت تلگرام خود را حذف کنیم + آموزش تصویری

اموزش حذف اکانت تلگرام همراه با آموزش تصویری

نحوه حذف اکانت تلگرام

تلگــرام یک مسنجر قدرتمند، رایگان و برای گوشی های هوشمند می باشد که با تمرکز بر روی دو فاکتور مهم سرعت و امنیت بسیار بالا طراحی شده است. اما در صورتی که تصمیم بگیرید حساب کاربری خود را در تلگرام حذف کنید باید بدانید که گزینه حذف حساب کاربری به صورت پیشفرض در مسنجر تلگرام وجود ندارد و برای حذف حساب خود باید ابتدا وارد سایت تلگرام شده و از طریق وب سایت اقدام به حذف حساب کاربری (اکانت) تلگرام خود کنید.

۱: ابتدا باید به آدرس اینترنتی my.telegram.org/deactivate رجوع کنید (روی لینک کلیک کنید)

۲: پس از ورود به آدرس بالا که مربوط به سرویس تلگرام می باشد, از شما شماره موبایل خواسته می شود که باید شماره موبایلی که با آن در حال حاضر در تلگرام فعالیت دارید را وارد کنید و گزینه Next را بزنید.

افزایش ممبر

۳: در صفحه بعد باید رمز عبوری که برایتان در تلگرام فرستاده شده است را در کادر مربوط به passwordوارد کنید و گزینه Sign in را بزنید.

خرید ممبر

افزایش ممبر تلگرام

۴: در صفحه بعد روی گزینه Done کلیک کنید.

خرید ممبر تلگرام

۵: در این مرحله که مرحله پایانیست از شما تایید می خواهد پس بر روی گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account کلیک کنید.

ممبر تلگرام

۶: در صورت موفقیت آمیز بودن عملیات حذف اکانت، پیغامی به شکل زیر نمایش داده خواهد شد که به منزله تایید و موفقیت آمیز بودن عملیات است.

ممبر فیک تلگرام

نکته :

پس از انجام این عملیات دیگر قادر به بازیابی اکانت تلگرام خود نخواهید بود.

-------------------------------

تهیه شده توسط کارشناسان سایت اینستاگلد

-------------------------------

کلمات کلیدی:

ممبر تلگرام ، افزایش ممبر ، خرید ممبر تلگرام ، ممبر فیک ، افزایش ممبر تلگرام ، ممبر فیک تلگرام ، خرید ممبر ، افزایش ممبر کانال تلگرام ، خرید ممبر فیک تلگرام